Stół wielofunkcyjny – nowoczesny mebel dopasowany do Twoich potrzeb!

Stół to jeden z mebli, który zajmuje w naszych mieszkaniach sporo miejsca. Dlatego też projektanci postanowili uczynić go wielofunkcyjnym, tak aby o wiele łatwiej było ustawić stół na przykład w małych pomieszczeniach.

Takie rozwiązanie spodoba się również wielbicielom minimalizmu, którzy gustują w meblach, które można użytkować na kilka sposobów. Wielofunkcyjny stół można postawić w salonie, lecz równie dobrze możemy go umieścić na przykład w kuchni.

Czym charakteryzuje się stół wielofunkcyjny?

Stół wielofunkcyjny, jak może sugerować sama jego nazwa, posłuży nam nie tylko do serwowania posiłków. Nowoczesne stoły do salonu z jednej strony możemy używać w tradycyjny sposób, z drugiej strony, wysuwając wewnętrzną część, mogą one zamienić się w biurko. Takie modele bardzo często posiadają dodatkowo zbudowane półki, w których można przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy. Nie ulega wątpliwości, że taki stolik będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które pracują w trybie zdalnym, lecz nie mają w domu wystarczająco dużo miejsca, aby postawić dodatkowe biurko. Tymczasem wielofunkcyjny stół do kuchni możemy w krótkim czasie zmienić w blat roboczy, zyskując dodatkowe miejsce do pracy. Takie rozwiązanie, oferowane między innymi w stołach produkowanych przez Halmar, sprawdza się szczególnie w małych, a w dodatku nieustawnych kuchniach. W ofercie wielu sklepów znajdziemy także stoły wielofunkcyjne do jadalni, które po podniesieniu mogą zamienić się w praktyczny schowek. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy do tej pory musieli wybierać pomiędzy jadalnianym stołem, a kolejną komodą,  regałem czy szafą w których można by było przechowywać rzeczy osobiste.

One thought on “Stół wielofunkcyjny – nowoczesny mebel dopasowany do Twoich potrzeb!

Dodaj komentarz