Lodówka Side by Side – z kostkarką czy bez?

Wybór lodówki będzie prostszy, jeżeli wcześniej zastanowimy się, których udogodnień potrzebujemy oraz które technologie są dla nas wręcz niezbędne. Upewnijmy się, że kupowane urządzenie spełnia wszystkie nasze oczekiwania. A czy wiesz już, jakie zalety posiada lodówka Side by Side z kostkarką? Dowiedz się, czym może zaskoczyć Cię sprzęt marki Samsung!

Jaką lodówkę wybrać?

Czy wiesz, jaka lodówka będzie idealna do Twojej kuchni? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zastanów się, czego oczekujesz od urządzenia z tej kategorii. Podobają Ci się modele typu french door? A może wolisz warianty jednodrzwiowe i zajmujące niewiele miejsca?

Tak naprawdę każda lodówka może być idealna, jeżeli tylko spełnia nasze wymagania. Najczęściej oczekujemy od takiego sprzętu nie tylko zaskakującej pojemności, ale również energooszczędności oraz dostępu do nowoczesnych funkcji, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności. Na przykład lodówki Samsung są najczęściej kupowane*. Użytkowników może zaskoczyć ich różnorodność i dostępność ciekawych funkcji. W ofercie znajdziemy nawet modele ze wbudowaną kostkarką!

Lodówka Side by Side z kostkarką – zalety urządzenia

Lodówka Side by Side z kostkarką od marki Samsung przyciąga uwagę swoim wyglądem. To nowoczesny design połączony z funkcjonalnością. Umieszczenie kostkarki na drzwiach urządzenia sprawiło, że udało się oszczędzić miejsce w zamrażalniku. Dodatkowo użytkownik ma łatwiejszy, stały dostęp do lodu. Przezroczysta, a zarazem plastikowa pokrywa sprawia, że bez trudu sprawdzisz, ile kostek pozostało wewnątrz.

Ale jakie korzyści niesie za sobą posiadanie lodówki z kostkarką? Przede wszystkim w każdym momencie możesz przyrządzić orzeźwiający napój. To coś, co sprawdzi się idealnie nie tylko w upalne dni.

Poznaj lodówki marki Samsung

Lodówka dwudrzwiowa czarna, biała czy w innym kolorze? Poznaj szeroką ofertę urządzeń marki Samsung. Znajdziesz tutaj sprzęty z różnego przedziału cenowego. Funkcje i dostępne technologie różnią się w zależności od wybranego modelu. Marka Samsung od lat szuka rozwiązań, które spełniają potrzeby użytkowników. Przykładem może być energooszczędność. Jak to możliwe, że ta cecha dotyczy nawet wariantów Side by Side?

Wystarczy dowiedzieć się czegoś więcej na temat technologii No Frost, która dostępna jest w wybranych urządzeniach (przykładem będzie m.in. lodówka dwudrzwiowa z kostkarką). Zapomnij o uciążliwym rozmrażaniu sprzętu oraz nadmiarze lodu i szronu. W przypadku korzystania z trybu No Frost, wewnątrz lodówki zostaje zachowany odpowiednie poziom wilgotności. W ten sposób nie tylko zachowujemy dłuższą świeżość produktów, ale nie musimy też martwić o się o to, że konieczne będzie rozmrażanie lodówki**.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

** Technologia No Frost firmy Samsung utrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu ścianki urządzenia nie pokrywają się szronem i lodem. Ponadto szybciej chłodzi, zwiększa wytrzymałość systemu i pozwala uniknąć marnowania energii na rozmrażanie. Na podstawie porównania nie wyposażonej w technologię No Frost lodówki Samsung RL39THCTS i posiadającego to rozwiązanie modelu RB31FERNCWW. Rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania przez konsumenta.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.